- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Aletler ve Sarf Malzemeleri ›
- Yazıcılar ve Sarf Malzemeleri ›
- Boş Etiketler ›
- PTL-42-439-GR
Mevcut alternatifler
Brady
PTL-42-439-GR
Labels Thermal Transfer Printable Label Vinyl Matte Green 25.4x15240mm
Veri sayfasını görüntüle Veri sayfasına sor Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Roll Ambalaj
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Labels Thermal Transfer Printable Label Vinyl Matte Green 25.4x15240mm
Arama anahtar kelimeleri: PTL42439GR
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Brady
-
Parça Numarası:PTL-42-439-GR
-
Diğer ad/olarak da bilinir:11178
-
Ölçü Birimi:Başına Roll
-
RoHS :evet
-
HTS:8443992550
-
COO:MX
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçinin standart ambalajı:
1 -
Renk:Green
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
PTL-42-439-GR üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Brady tarafından üretilen PTL-42-439-GR üretimden kaldırılmıştır. OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
PTL-42-439-GR yerine hangi ürün kullanılabilir?
PTL-42-439-GR için önerilen alternatif ürün Brady tarafından üretilen M6C-1000-439-GR olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
PTL-42-439-GR RoHS uyumlu mu?
Evet, PTL-42-439-GR RoHS uyumludur.
PTL-42-439-GR için teslim süresi nedir?
PTL-42-439-GR için standart teslim süresi yaklaşık 3 haftadır. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.