SRR1280-180M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 18uH 20% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 4.8A 35mOhm DCR T/R
tanım +
Search Keywords: SRR1280180M
  • Parça Numarası:
    SRR1280-180M
    EAR99
    400
  • Inductance:
    18 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    4.8 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.035 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
  • Protection Style:
    Shielded
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 397
Hemen gönderilebilir Buy all 397 in-stock or the regular minimum order quantity of 400