SRR1005-681K
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 680uH 10% 1KHz 37Q-Factor Ferrite 260mA 2.3Ohm DCR T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SRR1005681K
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    SRR1005-681K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    680 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    0.26 A
  • Maximum DC Resistance:
    2.3 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C