SDR1005-471KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 450mA 1.7Ohm DCR T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: SDR1005471KL
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    SDR1005-471KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Inductance:
    470 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    450 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.7 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C