- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- RLH0912-4R7M
Bourns
RLH0912-4R7M
Aksesuarlar
Non-Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Arama anahtar kelimeleri: RLH09124R7M
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Bourns
-
Parça Numarası:RLH0912-4R7M
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :Hayır
-
COO:CN
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
RLH0912-4R7M üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Bourns tarafından üretilen RLH0912-4R7M üretimden kaldırılmıştır. OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
RLH0912-4R7M RoHS uyumlu mu?
Hayır, RLH0912-4R7M RoHS uyumlu değildir.
RLH0912-4R7M için teslim süresi nedir?
RLH0912-4R7M için standart teslim süresi yaklaşık 9 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Bu ürün artık üretilmiyor, ancak alternatifler olabilir. Size yardımcı olabiliriz,
TEMAS BİZE.
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.