RL622-680K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.2A 210mOhm DCR RDL Bag
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: RL622680KRC
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    RL622-680K-RC
  • COO:
    VN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    68 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    210 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.2 A