PM124SH-100M-RC
Bourns
Inductor Power Shielded Bobbin Core 10uH 20% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 4A 32mOhm DCR T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: PM124SH100MRC
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    PM124SH-100M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    10 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    4 A
  • Maximum DC Resistance:
    32 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C