MF-FSMF035X-2
Bourns
PTC Resettable Fuse 0.35A(hold) 0.75A(trip) 6V 40A 0.5W 0.1s 0.2Ohm SMD Solder Pad 0603 T/R Automotive
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: MFFSMF035X2
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    MF-FSMF035X-2
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    6000
  • Hold Current:
    0.35 A
  • Trip Current:
    0.75 A
  • Maximum Current Rating:
    40 A
  • Maximum Voltage Rating:
    6 V
  • Maximum Trip Time:
    0.1@8A s
  • Minimum Initial Resistance:
    0.2 Ohm