CR2512-FX-1272ELF
Bourns
Thick Film Chip Resistor - 1 W - 12.7 Kohm ±1% - ±100ppm/°C - SMD 2512 - RoHS Compliant - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CR2512FX1272ELF
  • satıcı:
    Bourns
  • Parça Numarası:
    CR2512-FX-1272ELF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    12.7 KOhm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    2512
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C