4116R-1-330LF
Bourns
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 2.25W A±250ppm/A°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım +
Search Keywords: 4116R1330LF
  • Parça Numarası:
    4116R-1-330LF
  • COO:
    CR
  • Power Rating:
    2.25 W
  • Resistance Value:
    33 Ohm
  • Tolerance:
    1 Ohm
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C