3386P-1-103LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 10K Ohm - 0.5W(1/2W) - 1(Elec)/1(Mech)Turn - 9.53 X 9.53 X 4.83mm - Pin - Through Hole.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım +
Search Keywords: 3386P1103LF
  • Parça Numarası:
    3386P-1-103LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 9.53 x 4.83 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C