3299W-1-502LF
3299W-1-502LF
Bourns
Stokta: 0
MİN SİPARİŞ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
tanım +
Search Keywords: 3299W1502
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    3299W-1-502
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 70
Hemen gönderilebilir Buy all 70 in-stock or the regular minimum order quantity of 100