- 3299W-1-104LF
3299W-1-104LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 100K Ohm - 0.5W(1/2W) - 25(Elec)Turn - 9.53 X 6.1 X 11.55mm - Pin - Through Hole.
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
tanım
Search Keywords: 3299W1104LF
satıcı:Bourns
Parça Numarası:3299W-1-104LF
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536308000
COO:CR
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 6.1 x 11.55 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C