3296W-1-102LF
3296W-1-102LF
Bourns
Stokta: 600
MİN SİPARİŞ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296W-1-102
Bourns
The 3296W-1-102 is a 1 kΩ, multiturn, top-adjustment cermet trimming potentiometer designed for industrial applications.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
tanım +
Search Keywords: 3296W1102
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    3296W-1-102
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C