- 1855A-BRN-1000
1855A-BRN-1000
Belden
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jac ...
Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jacket, CMR - 1000 ft
Search Keywords: 1855ABRN1000
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Belden
Parça Numarası:1855A-BRN-1000
Alias/AKA:1855A-0011000