- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Kablo ve Tel ›
- Kablolar ›
- Koaksiyel Kablo ›
- 1694ABHD1-BRT-CHR
Mevcut alternatifler
Olası değişim
Belden
1694ABHD1-BRT-CHR
CONN, 1PC, RG6 BNC HD
Aksesuarlar Bana Bildir
RoHS Uyumlu
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
CONN, 1PC, RG6 BNC HD
Arama anahtar kelimeleri: 1694ABHD1BRTCHR
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Belden
-
Parça Numarası:1694ABHD1-BRT-CHR
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536694010
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1
Sıkça sorulan sorular
1694ABHD1-BRT-CHR yerine hangi ürün kullanılabilir?
1694ABHD1-BRT-CHR için önerilen alternatif ürün Belden tarafından üretilen 1694ABHD1 olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
1694ABHD1-BRT-CHR RoHS uyumlu mu?
Evet, 1694ABHD1-BRT-CHR RoHS uyumludur.
1694ABHD1-BRT-CHR için teslim süresi nedir?
1694ABHD1-BRT-CHR için standart teslim süresi yaklaşık 9 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 0
Minimum sipariş miktarı:
5
9 Hafta
Gemi olabilir
10.28.26
Fiyat (USD)
Adet
Birim Fiyat
5
$4.05
50
$3.29
100
$3.24
250
$3.05
500
$2.88
1.000
$2.84
2.500
$2.73
5.000 +
$2.69
Teklif için tıklayın
Giriş yap
özel fiyatların kilidini açmak için