- MPB125-2012G
MPB125-2012G
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply Dual-OUT 12V/12V 10.5A/0.5A 125W
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: MPB1252012G
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Bel Power Solutions
Parça Numarası:MPB125-2012G
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8504409520
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:90 to 264 V
DC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.9 mm