Q8P1CXXSW12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright White - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Super Bright White - 12VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
Search Keywords: Q8P1CXXSW12E
  • satıcı:
    APEM Inc.
  • Parça Numarası:
    Q8P1CXXSW12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    White
  • Dimension:
    43.85 x 11.54 x 10 mm