Q8F3CZZRYG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 24VDC @ 20mA - Flush - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: Q8F3CZZRYG24E
  • satıcı:
    APEM Inc.
  • Parça Numarası:
    Q8F3CZZRYG24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Dimension:
    28.6 x 11.54 x 10 mm