Q6F5BYYRG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Bi-Color Red/Green - 24VDC - Flush Mount - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: Q6F5BYYRG24E
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    APEM Inc.
  • Part No:
    Q6F5BYYRG24E
  • Unit of Measure:
  • Dimension:
    20.9 x 9.23 x 8 mm