Q6F1CXXY12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Yellow - 12VDC - Flush Mount - Chrome Bezel - Solder Lugs - IP67
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: Q6F1CXXY12E
  • satıcı:
    APEM Inc.
  • Parça Numarası:
    Q6F1CXXY12E
    25
  • Color:
    Yellow
  • Dimension:
    34 x 9.23 x 8 mm