- 12DNOR1-120C
12DNOR1-120C
Amperite
Electromechanical Relay 12VDC 1A SPST-NO (42.8x28.57x23.8)mm Panel Time Delay Relay
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: 12DNOR1120C
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Amperite
Parça Numarası:12DNOR1-120C
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :No
HTS:8536410020
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Mounting:Panel Mount
Type:Time Delay Relay
Contact Arrangement:SPST-NO
DC Coil Voltage:12 V
AC Coil Voltage:N/A
Contact Form:1 Form A
Maximum Current Rating:1 A