2ASL4LB-5-024
Altech
Altech 2ASL4LB-5-024 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 24 VAC/DC, 3 Position, 22mm
+ see all
Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +