AMELH5050S-2R2MT
Abracon
SMD Power Inductor - 2.2uH ±20% - 12.5A - DCR:8.2 mOhms Max - 5.5x5.3x4.8mm - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +