- L043S822FLF
L043S822FLF
IRC/TT Electronics
Isolated 2 Resistor Network - 8.2 kOhm ±1% 200mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım