EEU-FM1E331L
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 330 µF - 25 V - 20% - 8 X 15mm - Radial - 3.5 mm - 1240 mA - 3000h - 105°C.
tanım +
Search Keywords: EEUFM1E331L
  • Parça Numarası:
    EEU-FM1E331L
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 15 mm
  • Voltage:
    25 VDC