- EEU-FC1E222S
EEU-FC1E222S
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 2200 µF - 25 V - 20% - 18 X 20mm - Radial - 7.5 mm - 2490 mA - 5000h - 105°C.
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: EEUFC1E222S
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Panasonic
Parça Numarası:EEU-FC1E222S
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8532220040
COO:MY
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Capacitance Value:2200 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Through Hole
Size:18 x 20 mm
Termination Style:Radial
Voltage:25 VDC