EEE-FC1E471P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 10.2mm) SMD 670mA 1000h 105°C Automotive T/R
tanım +
Search Keywords: EEEFC1E471P
  • Parça Numarası:
    EEE-FC1E471P
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    470 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC