EEE-1VA101XP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 132mA 2000h 85A°C Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EEE1VA101XP
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    EEE-1VA101XP
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    900
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    6.3 x 7.7 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    35 VDC