ECQ-E1105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 100V PET 10% (12 X 6.7 X 14mm) Radial 10mm 105°C Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECQE1105KF
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ECQ-E1105KF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    12 x 6.7 x 14 mm