NXH450N65L4Q2F2S1G
onsemi
Power Integrated Module (PIM), I-Type NPC 650 V, 450 A IGBT, 650 V, 250 A Diode, 175degC Module Operating Junction Temperature
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +