G9EJ-1-E-UVD-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(44x27x30)mm Flange
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: G9EJ1EUVDDC12
  • satıcı:
    Omron Electronics
  • Parça Numarası:
    G9EJ-1-E-UVD-DC12
  • Alias/AKA:
    G9EJ1EUVDDC12BYOMR1
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Termination Style:
    Solder
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    120 Ohm