G8PM1AW7RDC12BYOMR1
Omron Electronics
Power Relay 12VDC SPST-NO(14.9mm 12.9mm 16.6mm) THT
+ see all
Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +