- G5LE-1-DC12
G5LE-1-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 8DC/10AAC SPDT( (22.5mm 16.5mm 19mm)) THT
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tray Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: G5LE1DC12
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:G5LE-1-DC12
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490075
COO:MY
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPDT
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole
Termination Style:Solder
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:360 Ohm