G3VM-601FR(TR05)
G3VM-601FR(TR05)
Omron Electronics
Stokta: 850
MİN SİPARİŞ: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 30mA 1.8V DC-IN 0.6A 600V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD Stick
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: G3VM601FR
  • satıcı:
    Omron Electronics
  • Parça Numarası:
    G3VM-601FR
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    600 V
  • Maximum Output Current:
    0.6 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    9.66 x 6.4 x 3.65 mm