- G2R-1-AC220
G2R-1-AC220
Omron Electronics
Power Relay 220VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: G2R1AC220
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Electronics
Parça Numarası:G2R-1-AC220
Alias/AKA:G2R1AC220BYOMI
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8536490050
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:220 V
DC Coil Voltage:N/A
Contact Arrangement:SPDT10703
Maximum Current Rating:10 A
Mounting:Through Hole10716
Termination Style:PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 70 °C
Coil Resistance:20.2 KOhm