- M22CA24A
M22CA24A
Omron Automation
Switch Indicators 24VAC/24VDC 8mA LED Screw Panel Mount with Threads
tanım
Search Keywords: M22CA24A
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Omron Automation
Parça Numarası:M22CA24A
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Bezel Shape:N/R
Bezel Color:N/R
Lens Shape:Square Raised
Lens Color:Blue
Light Source:LED
Light Source Color:Blue
Typical Operating Voltage:24,24 VAC|VDC
Typical Operating Current:8 mA