- 03828DA-12R-AU-00
03828DA-12R-AU-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 38mm L x 38mm H - Ball Bearing - 21.5 CFM (0.602m³/min) - 58.0dB - 7.56 W - 22000 RPM - 4 Wire ...
tanım
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 38mm L x 38mm H - Ball Bearing - 21.5 CFM (0.602m³/min) - 58.0dB - 7.56 W - 22000 RPM - 4 Wire Leads.