TDR-480-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@20A - 480W
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: TDR48024
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    TDR-480-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    128.5 x 125.2 x 85.5 mm
  • Efficiency:
    92.5(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    340 to 575 V
  • DC Input Voltage:
    480 to 780 V