RSP-320-12
MEAN WELL
AC/DC Single output enclosed power supply - Output 12VDC single output at 26.7A - PFC - forced air cooling - 1U low profile.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: RSP32012
  • satıcı:
    MEAN WELL
  • Parça Numarası:
    RSP-320-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • Dimension:
    215 x 115 x 30 mm
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V