MSP-100-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@4.5A - 108W - Medical
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MSP10024
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MEAN WELL
  • Part No:
    MSP-100-24
  • Unit of Measure:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    159 + 10(Max) x 97 x 38 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V