W48-1-RB-N-RD-F
Lumex
Push Button Switch - 12mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Plastic snap-in
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +