- 11BG0901D024
11BG0901D024
LOVATO Electric Inc.
Contactor - Three-pole - IEC operating current Ie (AC3) = 9A - 24VDC Coil - 1NC Auxiliary Contact - Screw / DIN Rail 35mm Moun ...
Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Contactor - Three-pole - IEC operating current Ie (AC3) = 9A - 24VDC Coil - 1NC Auxiliary Contact - Screw / DIN Rail 35mm Mount.