- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Elektromekanik ›
- Anahtarlar ›
- Rocker Anahtarlar ›
- W12D20001-AZZ00-000
Mevcut alternatifler
Littelfuse / Carling Technologies
W12D20001-AZZ00-000
Switch Rocker Sealed 1Pole 10A 12V (ON)-None-OFF 0.11 QC Snap-In Mount - Black Rocker
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar Bana Bildir
RoHS Uyumlu
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Switch Rocker Sealed 1Pole 10A 12V (ON)-None-OFF 0.11 QC Snap-In Mount - Black Rocker
Arama anahtar kelimeleri: W12D20001AZZ00000
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Littelfuse / Carling Technologies
-
Parça Numarası:W12D20001-AZZ00-000
-
Diğer ad/olarak da bilinir:RWW-00000031
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536509040
-
COO:MX
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
100 -
Montaj:Panel Mount
-
Kutup-Konum Konfigürasyonu:1P1T (SPST)
-
Anahtar Konfigürasyonu:OFF None (ON)
-
Kontak Değeri @ Voltaj:0.4@24VDC A
-
Aktüatör Stili:Curved Rocker
-
Aktüatör Rengi:Black
-
Çerçeve Rengi:Black
-
Aydınlatma:N/R
-
Terminal Tipi:Quick Connect
-
Gövde Yönü:Straight
Sıkça sorulan sorular
W12D20001-AZZ00-000 yerine hangi ürün kullanılabilir?
W12D20001-AZZ00-000 için önerilen alternatif ürün Littelfuse / Carling Technologies tarafından üretilen RWW-00000031 olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
W12D20001-AZZ00-000 RoHS uyumlu mu?
Evet, W12D20001-AZZ00-000 RoHS uyumludur.
W12D20001-AZZ00-000 için teslim süresi nedir?
W12D20001-AZZ00-000 için standart teslim süresi yaklaşık 40 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta:
410
Hemen gönderilebilir
Stoktaki Miktar için Minimum Sipariş Miktarı:
5
Stokta Olmayan Miktar için Minimum Sipariş Miktarı:
25
40 Hafta
Gemi olabilir
6.1.27
Fiyat (USD)
Adet
Birim Fiyat
5
$15.66
10
$13.20
25
$12.78
50
$12.04
75
$12.01
100 +
$10.88
Teklif için tıklayın
Giriş yap
özel fiyatların kilidini açmak için
Müşteriler
bunları da satın aldı