UTL1835-1UR
Ledtronics
LED Bulb - Mini Bayonet - T3-1/4 Ba9s - Ultra Red - 3.7Vf@80mA - Replaces Incand. Bulb: 1835 in ET5 - ET6 - ET16 Holders
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: UTL18351UR
  • satıcı:
    Ledtronics
  • Parça Numarası:
    UTL1835-1UR
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Color Temperature:
    N/A
  • Color:
    Red
  • Category:
    N/A
Tools/3D Models +
kaynaklar +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 2
Ships today, if you order in Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 20