RPLH30-02-01-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 1-3/16"(30mm) Mtg Dia - Red - 130Vdc/120Vac
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: RPLH30020102
  • satıcı:
    Ledtronics
  • Parça Numarası:
    RPLH30-02-01-02
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Mounting:
    Panel
  • Dimension:
    57.67 x 35.43 x 40.64 mm