51A22-01-1-16N
Grayhill
2 to 16 positions 30deg Rotary Switch, 115V ac, 28V dc, 150(ac)mA, 200(dc)mA, Shaft
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +