- HV1860-2R7107-R
HV1860-2R7107-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 100F 2.7V -10% to 30% (18.5 X 60.5mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 7.5mm 260uA 0.012 Ohm 1000h 65°C Bulk
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: HV18602R7107R
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Eaton Electronics / Bussmann
Parça Numarası:HV1860-2R7107-R
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8532100000
COO:PH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
30 -
Capacitance Value:100 F
Voltage:2.7 VDC
Equivalent Series Resistance:0.012 Ohm
Leakage Current:260 uA
Termination Style:Radial
Mounting:Through Hole
Dimension:60.5(Max) x 18.5(Max) mm
Operating Temperature:-40 to 65 °C
Lead Pitch For Radial:7.5 mm
Tolerance:-10 to 30 %