- HCMA1305-8R2-R
HCMA1305-8R2-R
Eaton Electronics / Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH/5.25uH 20% 100KHz Powdered Iron 9.5A 0.0201Ohm DCR Automotive T/R
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述