- MC22FF221J-F
MC22FF221J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 220pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
BAG Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: MC22FF221JF
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:Cornell Dubilier
Parça Numarası:MC22FF221J-F
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8532290020
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Dimension:5.7 x 5 x 2(Max) mm
Lead Pitch For Radial:N/R
Capacitance Value:220 pF